Персональний сайт Михайла Стрельбицького

Портрет М. Стрельбицького

Конференція, присвячена творчості Михайла Стрельбицького, відбулася

18 жовтня у Вінницькому національному технічному університеті відбулася науково-практична конференція «Я–САД»: ПОЕТИЧНИЙ СВІТ МИХАЙЛА СТРЕЛЬБИЦЬКОГО», присвячена творчості Михайла Стрельбицького. На ній були виголошені наукові доповіді, також зі своїми поглядами на творчість поета виступили викладачи ВНТУ та гості з міста та області. Наукові доповіді, в тому числі ті, автори яких не змогли прибути на конференцію, опубліковані на сайті конференції, деякі ще будуть опубліковані ближчим часом. Докладніше про хід конференції дивіться на сайті новин ВНТУ.

Вийшла нова книжка М. Стрельбицького

Наприкінці червня 2016 року у видавництві Т. Барановської вийшла нова збірка Михайла Стрельбицького під назвою «Українська весна. Атлантидно» з підзаголовком «Трикнижжя нових поезій».

У анотації сказано:

Нову збірку сучасного українського поета склали три тематичні цикли – де-факто трикнижжя – віршів, об’єднані мотивом української культурно-цивілізаційної Атлантиди – незнищенної впродовж віків, дивововижно стійкої досі, але й – в умовах глобалізованого, інформаційно-дезінформаційного світу – по-особливому загроженої.

У циклі першому – «Україською доброю кров’ю» – сюжети і постаті героїчні. Другий – «Своя маленька тепла Атлантида» – умістив ліричні рефлексії, епіфанії, сильвети подвижників культури. Третій – «Вкраїнські трени й зонґи для гідальго» – являє версію актуалізованих сучасною проблематикою діалогів поета з героєм і текстом Сервантесового «Дона Кіхота».

Конференція, присвячена творчості М. Стрельбицького

18 жовтня 2016 року у Вінницькому національному технічному університеті відбудеться науково-практична конференція «Я–САД»: ПОЕТИЧНИЙ СВІТ МИХАЙЛА СТРЕЛЬБИЦЬКОГО», присвячена дослідженню творчості М. Стрельбицького.

Попередньо визначені такі тематичні напрямки роботи конференції:

1. Особливості ліричного самовираження в поезії М. Стрельбицького.
  2. Сучасність крізь призму байки: сатирика і гумор М. Стрельбицького.
  3. Особливості художнього мовлення та словотвори у творчості М. Стрельбицького.
  4. Жанрове і стильове різноманіття у творчості М. Стрельбицького.
  5. Студентська муза: життєвий шлях і педагогічна діяльність М. Стрельбицького.
  6. Віршована Коновалюкіана М. Стрельбицького: межі малярства і поезії.
  7. Зоропоезія та паліндроми М. Стрельбицького.

Докладніше дивіться на сайті конференції